tverdyy kanalnyy pereplit 1

КАНАЛЬНЕ ТВЕРДЕ ПЕРЕПЛЕТЕННЯ

Тверде переплетення дипломної, курсової роботи або дисертації є однією з багаточисленних послуг принтцентру «ШараПринт». Ми швидко впораємося з поміщенням дипломної роботи у тверду обкладинку за допомогою сучасного обладнання – канального біндера «OPUS MB 300-M».

Запрошуємо до нашого магазину-принтцентру студентів як із заздалегідь надрукованою дипломною роботою, яку потрібно лише зшити, так і надрукованою на принтерах-копірах у «ШараПринт».

ЦІНИ на канальне переплетення

Діапазон цін за виконану нами роботу змінюється в залежності від кількості сторінок дипломної роботи (до 100 сторінок, до 160, 240 або 320 сторінок). У магазині в наявності будь-які розміри каналів (7, 10, 13, 15.20) – не переймайтеся, якщо Ваша дипломна робота вийшла дещо «мініатюрною» або ж, на вашу думку, занадто великою.
Гарантуємо, що Вас потішать більш ніж демократичні ціни у принтцентрі-магазині канцелярії «ШараПринт»:

ФорматЦіна
Переплетення (до 100 ст.) 100 грн
Переплетення (до 160 ст.) 120 грн
Переплетення (до 240 ст.) 135 грн
Переплетення (до 320 ст.) 150 грн
Перепрошивка диплома в тверду обкладинку   50 грн

 

КОНСУЛЬТАЦІЯ

У нас завжди є великий асортимент вибору кольорів обкладинки, виготовленої компанією «OPUS» – синя, червона, зелена, сіра, чорна. Не сумнівайтеся у міцності закріплених сторінок – спеціально для Вашого спокою після переплетення буде проведений невеличкий «краш-тест» з дипломом для запевнення, що результат Вашої плідної праці не розпадеться на полицях бібліотечного архіву.
Якість переплетення залежатиме не лише від наших працівників. Пам’ятайте, що дипломна робота, принесена до нас у вже надрукованому вигляді, може містити незначні дефекти: різний папір у принтері, у якому друкувалася праця; трішки загнуті краї у сторінок. Це все впливає на кінцевий результат, тому радимо здійснювати друк і зразу ж робити переплетення диплому у «ШараПринт».
Іноді трапляється й таке, що студент, побачивши у дипломній роботі недоліки або почувши зауваження від наукового керівника, хоче перепрошити диплом. Не радимо власноруч намагатися витягувати зайві сторінки, намагатися замінити їх новими – ми допоможемо вам і з переробкою канального твердого переплетення, приходьте!