rozdrukivka dokumentiv 1

Друк з носія

Друк з цифрового носія (флешки та будь-які карти пам’яті (SD, microSD, HDD) є однією з багаточисленних послуг принтцентру «ШараПринт». Ми друкуємо документи, фото, креслення, перепустки на екзамен ЗНО, реферати, презентації, дипломи, підручники тощо. Наше сучасне професійне лазерне копіювально-друкарське обладнання – копір-принтер «Xerox» та БФП «Konica Minolta bizhub C220» – завжди до Ваших послуг.
Залежно від Ваших потреб робимо як чорно-білий, так і кольоровий друк, доступні широкі формати відтворення інформації: А4, А3, А2 й А1-формати з різноманітною щільністю паперу завжди в наявності у нашому принтцентрі.

ЦІНИ на друк

Студенти, друкуючи дипломи, презентації і курсові
роботи, будуть приємно здивовані низькими цінами у «ШараПринт».*список

Формат Колір Ціна
Аркуш А3 Ч/Б 8 грн/аркуш
Кольорова 16 грн/аркуш
Аркуш А4 Ч/Б 4 грн/аркуш
 Кольорова  8 грн/аркуш

Додатково ви можете придбати папір формату А4 по ціні від 260 грн (за пачку 500 шт).

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Якщо файл знаходиться на смартфоні – це ще краще, оскільки саме для таких випадків працюють наші Telegram- (@sharaprint3) і Viber-сторінки (за номером телефону), а також пошта – sharaprint3@ukr.net. Для надсилання персональної інформації існують приватні повідомлення з нашим принтцентром. Для відвідувачів магазину у постійному доступі швидкий Wi-Fi, який допомогає вмить передати потрібні для друкування файли.
Також для зручності наших клієнтів принтцентр пропонує комп’ютери для самообслуговування, які надають можливість особисто здійснювати редагування або корекцію дипломних робіт, текстів і зберігати інформацію на цифрових носіях (CD-R, DVD-R, DVD-RW).
З повагою, команда «ШараПринт».