druk a1 a4 2

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Якщо задатися питанням, у чому різниця між принтерами для звичайної та широкоформатного друку, тоді говорять про друк меншого формату (А3, А4, А5, і т. Д.), То це робиться на струменевих, лазерних принтерах.
Плоттер (або графічний пристрій) – це той же струменевий принтер, але з можливістю друку, як чорно-білої, так і кольорової, але набагато більшого формату А2, А1, A0. Наш плоттер – hp забезпечений рулонної папером, довжиною в 50 м, щільністю 80г / м2, так що друк Ваших довгомірних креслень швидко і якісно для нас не складе зовсім ніяких проблем! Але також можливий друк на папері конкретних форматів від А4 до А0 більшої щільності (Друк на ватмані).

ЦІНИ НА ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Що стосується послуг широкоформатного друку, то ми надамо Вам швидку, якісну Друк за доступними цінами в нашому прінтцентре «ШараПрінт». Назва говорить сама за себе!

Формат Колір Ціна
Аркуш А1 Ч/Б від 45 грн/аркуш
Кольорова від 45 грн до 25%
Аркуш А2 Ч/Б від 20 грн/аркуш
 Кольорова від 35 грн/аркуш

Додатково ви можете купити папір формату А4 по ціні від 265 грн (за пачку 500 шт).

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Друк проводиться на сучасному плоттері hp DesighJet T125 нового покоління методом термоструйной друку. Це якраз те, що потрібно для якісного друку, наприклад, креслень для ваших дипломних, курсових та інших проектів, де, як раз, розташовується велика кількість дрібних елементів. Також, в залі знаходяться як мінімум 2 вільних ноутбука, які можуть використовуватися клієнтами в особистих цілях, наприклад редагування деяких елементів у вихідному файлі. Зберегли файл не в тому форматі? встановлена ​​програма Autodesk AutoCAD допоможе вирішити проблему!
Маленький рада: так як файли в PDF-форматі неможливо потім відредагувати, звертайте увагу на формат і якість при збереженні щоб уникнути подальших проблем і непорозумінь.