551 1

Пружинне м’яке переплетення

М’яке переплетення на пластикову пружину дипломної, курсової роботи або дисертації є однією з багаточисленних послуг принтцентру «ШараПринт». Поміщенням дипломної роботи у м’яку обкладинку виконується нашими працівниками за допомогою сучасного обладнання – канального біндера для пластикових пружин «DA S160», що здатний роботи переплетення робіт до 500 сторінок! Перевагою переплетення на пружину є невисока ціна поруч з охайним зовнішнім
виглядом готової роботи.

Вартість на переплетення в м'яку пружину

Гарантуємо, що Вас потішать більш ніж демократичні ціни у принтцентрі-магазині канцелярії «ШараПринт»:

ФорматЦіна
Переплетення на пружину (до 50 ст.)40 грн
Переплетення на пружину (до 150 ст.)50 грн
Переплетення на пружину (до 250 ст.)60 грн
Переплетення на пружину (до 350 ст.)75 грн
Переплетення на пружину (до 450 ст.)90 грн
Переплетення на пружину (до 500 ст.)100 грн

 

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Якщо Вам потрібно переплести документацію у великих об’ємах, презентацію, каталог, бухгалтерські звіти, креслення чи студентську роботу, то радимо обрати саме «ШараПринт». У нас в наявності як кольори обкладинок і каналів на будь-який смак (синій, жовтий, бежевий, чорний, білий), так і розміри в залежності від кількості сторінок роботи (8, 10, 12, 14, 15, 22, 32, 38, 45, 51). Переплетення складається з прозорої верхньої плівки та останнього щільного кольорового листа).

На відміну від переплетення у тверду обкладинку, м’яке пружинне переплетення вимагає більшого часу виконання роботи, оскільки працівники принтцентру власноруч скріплюють аркуші за допомогою пружини, одягненої в попередньо закріплені в біндер отвори. Зверніть увагу на те, що виконання переплетення займе більше часу, якщо Вам потрібно кілька переплетів відразу.