kserokopiia sharaprynt 1 1

КСЕРОКОПІЯ

Копіювання документів є однією з багаточисленних послуг принтцентру «ШараПринт». Ми робимо ксерокопію з необхідних Вам паперових оригіналів, таких як: паспортів, ID-кодів, різноманітних довідок, свідоцтва про народження. Копіювання виконується на сучасному копіювально-друкарському обладнанні – лазерному копірі-принтері «Xerox» та БФП «Konica Minolta bizhub
C220».

ЦІНИ НА КСЕРОКоПІЮ

Гарантуємо, що Вас потішать більш ніж демократичні ціни у принтцентрі-магазині канцелярії «ШараПринт»:

Формат Колір Ціна

Аркуш А3

Ч/Б 8 грн
Кольорова (50% наповненості) 16 грн
Кольорова (100% наповненості) 20 грн

Аркуш А4

Ч/Б 4 грн
 Кольорова (50% наповненості)  8 грн
 Кольорова (100% наповненості)  10 грн

Якщо Вам потрібно швидко та якісно розмножити листівки, тиражувати оголошення або ж просто зробити декілька чорно-білих ксерокопій, не зволікайте і зверніться до наших послуг! Наші працівники із задоволенням допоможуть Вам отримати якісну ксерокопію формату А3, А4, А5, А6 в залежності від Ваших потреб чорно-білого або кольорового друку. Можливе копіювання кольорового документа та отримання чорно-білої копії з кольорового оригіналу (машина Вас добре розуміє, як і наші працівники). Двосторонній друк Вашого оригіналу або розміщення двох
сторінок на одній сторінці – також не проблема. Професійне обладнання підходить для копій з будь-яких фізичних носіїв, починаючи від пластикових карток 54 х 85,6 та закінчуючи квитанціями.
Ваші конспекти лекцій, нотні записи й інші навчальні матеріали також під силу нашим працівникам і апаратурі «ШараПринт».
Відвідуючи принтцентр, клієнт, окрім стандарту – 80 г/м 2 , зможе підібрати потрібну йому щільність паперу. В наявності також і кольоровий папір різних кольорів. У разі потреби копіювання також може супроводжуватися ламінуванням або створенням скан-копії, за кілька хвилин надісланої на потрібну поштову скриньку чи Telegram. Копіювальні апарати обслуговує професійний майстер, тому якість в обслуговуванні клієнтів є найпершою прерогативою нашої компанії.

КОНСУЛЬТАЦІЯ